Myśląc o  zeskanowaniu lokalu w 3D

zwróć uwagę co naprawdę chcesz uzyskać np w:

 

- w SKLEPIE można podpinać towary bezpośrednio do sklepu on-line,

- być może Twoje BIURO jest gdzieś schowane i trudno do niego trafić,

- w RESTAURACJI warto pokazać stoliki oraz dodać system ich rezerwacji,

- KLINIKI ZDROWIA/URODY mają sporo różnych zabiegów, można pokazać z nich filmy, pododawać opisy, opisać sprzęt i pokazać ogólnie klinikę,

- w SALONIE SAMOCHODOWYM można dokładnie pokazać samochód w trzech wymiarach na zewnątrz i wewnątrz, oraz dodać dokładne opisy i filmy reklamowe podpięte bezpośrednio wewnątrz spaceru,

- spacer 3D w SALONIE MEBLOWYM świetnie nadaje się do prezentacji mebli wraz z użytkownikami oraz ładnie można podpiąć opisy i ofertę do sklepu on-line, który prowadzi taki salon.

- duże sklepy handlowe MARKETY to najczęściej skomplikowany labirynt korytarzy i półek. Doskonale można pokazać każdą ścieżkę oraz przypisać znaczniki z filmami z danych działów, które będą prowadzić klienta do wybranego tematycznie miejsca w sklepie :)

- w NIERUCHOMOŚCIACH można pokazać całe wnętrze mieszkania, wirtualny spacer 3D pozwala potencjalnemu nabywcy obejrzeć całą kubaturę mieszkania wraz z wymiarowaniem i rzutami obiektu również w 3D. Pozwala to sprzedającym oszczędzić dużo czasu na odwiedzinach potencjalnych klientów

- budując DOMY, HALE, OBIEKTY PRZEMYSŁOWE możesz przygotować pełną dokumentację techniczną (skany 3D w rzeczywistości wirtualnej,VR)  na każdym etapie budowy - dokładność tej technologii wynosi 99% a jeśli potrzebujesz większej dokładności 99,9% jest to również możliwe jednak koszty trzeba przemnożyć x2

Wirtualny spacer 3D przydaje się również w ubezpieczeniach, jak wynajmujesz mieszkanie lub dom aby ocenić szkody po najmie, przy pokazaniu trasy lub ścieżki do firmy lub innej nieruchomości.

Spacer 3D świetnie również sprawdza się przy zdjęciach ślubnych lub weselnych, jeśli chcielibyście się pokazać w rzeczywistości wirtualnej jako zakochane obiekty 3D to również jest to doskonałą okazja na świetne zdjęcia!

Wirtualny Spacer również w DOMACH MODY daje niezwykłe wprost efekty. Super zdjęcia trójwymiarowe modelek ubranych w prezentowaną odzież daje niezapomniane wrażenia. Możliwość obejrzenia takich modelek w 3D z opisanymi np. sukniami oraz z filmami podpiętymi z "wybiegu" prezentują się niezwykle imponująco.

 

Każdy komu zależy na promocji własnej marki, nowych klientach, niezwykłym efekcie promocji w pełnej wirtualnej rzeczywistości powinien chociaż raz spróbować zamówić zdjęcia testowe i samemu ocenić tą niezwykła technologię!

 
 

Gdzie można zrobić wirtualny spacer

03 lutego 2019
Wirtualny spacer 3D klinika zdrowia
Biura w Łodzi - wirtualnyspac3r.pl - najlepsza firma w Polsce

 © 2018-2020 Realwalk3D  Grzegorz Duda - wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy oraz są chronione prawem autorskim.

Oddział Kraków

Biuro w Krakowie- wirtualnyspac3r.pl - najlepsza firma w Polsce

3D KAMERA

Marcin Martyna

tel +48 506-003-447

http://3dkamera.pl/

 biuro@3dkamera.pl

 

Oddział Poznań

Biuro w Poznaniu - wirtualnyspac3r.pl - najlepsza firma w Polsce

Mariusz Bossy

tel. +48 508 130 004

skanowanie@skanowanie.xyz

https://skanowanie.xyz/

62-005 Miękowo, ul. Czereśniowa 561-815 Poznań,   

ul. Ratajczaka 26

Wirtualny Spacer 3D logo mini
Wirtualny Spacer 3D na Linkedin
Wirtualny spacer 3D na You Tube
Wirtualny spacer 3D na Facebooku