Kim jesteśmy

Z miłości i pasji do fotografii oraz filmu postanowiliśmy poszukać nowoczesnego sprzętu oraz oprogramowania do tworzenia zupełnie nowych rozwiązań i trendów w tej dziedzinie.
Realwak3D  dąży do tego, by być wzorem doskonałości w branży Virtual Reality. Zapewniamy najwyższą jakość wirtualnej rzeczywistości i doskonałą obsługę klienta oraz dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić niezmienne zaangażowanie w dostarczanie wszystkiego, co najlepsze każdego dnia.


Nasze doświadczenia

Niezrównane zaangażowanie w szkolenia i bieżące badania zapewnia naszemu zespołowi unikalne umiejętności, które prowadzą do bardziej świadomych obserwacji i lepszych decyzji. W rezultacie nasz zespół wykazuje niezrównane zaangażowanie i lojalność, dostarczając sprawdzone rozwiązania do każdej pracy.


Nasze zaangażowanie

Nowe technologie i innowacje procesowe są naszym znakiem rozpoznawczym, gdzie badania i rozwój są postrzegane jako inwestycja w naszych klientów. Poprzez wspieranie proaktywnych dociekań i badań, Realwalk3D zapewnia zachęcające środowisko dla
przyszłościowych rozwiązań, które przynoszą bezpośrednie korzyści.
Niezależnie od tego, czy chodzi o nasz zespół, naszych klientów, czy naszą społeczność, partnerstwo leży u podstaw wszystkiego, co robimy w Realwalk3D. Nasza organizacja dąży do wprowadzania zmian na każdym poziomie. 

Po wielu trudach, szkoleniach i egzaminach zdobyliśmy odpowiednie licencje państwowe do komercyjnego wykorzystania dronów w fotografii i filmowaniu lotniczym.

Wytrwałość, duża liczba odsłon zdjęć w sieci oraz foto-podróże po całej współczesnej Europie pozwoliła nam uzyskać kwalifikacje oraz uprawnienia dla Rekomendowanego Fotografa Google Street View.

Dzięki temu możemy śmiało kontynuować naszą przygodę w zupełnie nowych i jeszcze niespotykanych w Polsce usługach kreowania wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualna pasja 3D

03 lutego 2019
Wirtualny spacer 3D klinika zdrowia
Biura w Łodzi - wirtualnyspac3r.pl - najlepsza firma w Polsce

 © 2018-2020 Realwalk3D  Grzegorz Duda - wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy oraz są chronione prawem autorskim.

Oddział Kraków

Biuro w Krakowie- wirtualnyspac3r.pl - najlepsza firma w Polsce

3D KAMERA

Marcin Martyna

tel +48 506-003-447

http://3dkamera.pl/

 biuro@3dkamera.pl

 

Oddział Poznań

Biuro w Poznaniu - wirtualnyspac3r.pl - najlepsza firma w Polsce

Mariusz Bossy

tel. +48 508 130 004

skanowanie@skanowanie.xyz

https://skanowanie.xyz/

62-005 Miękowo, ul. Czereśniowa 561-815 Poznań,   

ul. Ratajczaka 26

Wirtualny Spacer 3D logo mini
Wirtualny Spacer 3D na Linkedin
Wirtualny spacer 3D na You Tube
Wirtualny spacer 3D na Facebooku